Kush jemi ne?

http://www.sedatislami.wordpress.com është një sajt që synon maksimalisht të jep kontribut për vetëdijësimin fetar islam të shqiptarëve kudo që janë nëpër botë. Publikon punime islame, të shkruara dhe vizuele, kohë pas kohe, dhe pasuron në vazhdimësi atë me shkrime dhe punime të publikuara më herët, në sajte të ndryshme.

http://www.sedatislami.wordpress.com është blog personal kështu që kriter ka publikimin vetëm të materialeve personale të Hoxhë Sedat Islami.

4 thoughts on “Kush jemi ne?

Add yours

 1. Selam Alejkum, Lus Allahun t’ju shperbleje per punen e kryer ne kete faqe! Duke pasur interesim per perhapjen e islamit ne indonezi, per arsye te nje teze te cilen kam deshire inshallah ta mbroj, u njoftova me faqen tuaj dhe do te isha shume e interesuar te lidhesha me drejtperdrejt nese do te mundeni te me ndihmoni me literature ne kete drejtim.

 2. MashaAllah Hoxhë
  Do i postoi keto shkrime ne faqen time
  Kuptohet duke e shkruar emrin tend ,se besa shume shkrime i pashe qe kane ecur neper rrjete sociale,por jo me ate emer qe i ka perkthyer

 3. Allahu te shperblefte! po ju qe i boni share postimet vendoseni komplet linkun me qe sa here qe klikohet ky blog me sa e di ne account shkojne pak leke…e di se kjo pune nuk bohte per shperblime te kesaj bote…

  1. Vëlla,
   Allahu të shpërbleftë për vlerësimin!
   Sa i përket klikimeve, do të ishte mirë që të përmendet buirimi për shkak të besnikërisë, ndryshe, unë nuk fitoj as edhe një qindarkë nga klikimet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: